Zvezde Granda: Ispali Aleksandra Džidža Stojković i Haris Skarep

Večerašnja emisija osim pevačkog dela sadržala je i deo u kome su takmičari odgovarali na pitanja žirija, a ove nedelje šou su napustili Aleksandra Džidža Stojković i Haris Skarep.

Dzidza i Haris

Glasanje u večerašnjoj emisiji je najavljeno kao “slično Evroviziji”. Takmičari su pevali samo po jednu pesmu u prvom delu emisije nakon čega su gledaoci imali 15 minuta da glasaju, nakon čega je usledio drugi deo emisije u kome su takmičari odgovarali na pitanja koja su im postavljali predstavnici medija Vesna Milanović, Saša Ignjatović i Goran Čomor.

Oni su takmičarima postavljali razne zadatke u kojima su oni morali da imitiraju neke javne ličnosti, pogađaju imena hitova osamdesetih na osnovu početne muzike i odgovaraju na razna pitanja o svetu showbiznisa.

U daljem takmičenju ostali su Slobodan Đurković, Miloš Brkić, Aleksandra Prijović, Stefan Lukić, Rada Sarić, Katarina Grujić, Amir Jašarpahić, Slađana Mandić.

Čitaj još  Pevačica Jellena u šestom mesecu trudnoće!

izvor: Svetplus

Leave a Reply