Na plaži se nakon kupanja nije zadržavao te je, čim se osušio, uzeo u ruke majicu i sat i napustio plažu.
Boban Rajović posetio je rodnu Crnu Goru kako bi se odmorio od brojnih obaveza, a koliko se pevač uželeo mora, govori to što je uskočio u vodu čim je stigao na plažu.
Paparaco je uslikao pevača kako uživa u Jadranskom moru, a sudeći po prizoru, Rajović je jedva dočekao da se osoli. U vodi je proveo skoro sat vremena, a kada se zasitio plivanja i leškarenja u plićaku, izašao je iz vode i seo na ležaljku.
Na plaži se nakon kupanja nije zadržavao te je, čim se osušio, uzeo u ruke majicu i sat i napustio plažu. Iako je bio sam, to nije sprečilo Rajovića da se dobro zabavi, jedino je sve vreme brinuo da mu voda ne odnese lanac sa krstom koji nosi oko vrata. Pevaču je ovo retka prilika da se odmori.
izvor: Alo
One comment