Milica Pavlović otkazala nastup u Tuzli, a pevala u Posušju!

Zbog demostracija koje su ovih dana bile u više gradova Federacije BiH, nastupi nekih popularnih estradnih zvezda su otkazani, a jedna od njih bila je Milica Pavlović.

Milica Pavlovic Posusje

Popularna pevačica, zbog demostracija u Tuzli, morala je iz bezbedonosnih razloga otkazati nastup u poznatom klubu „Viva“ u Tuzli, koje je trebala imati u petak (07.02). U dogovoru sa vlasnikom kluba, njeno gostovanje pred tuzlanskom publikom, koja je uvek dobro primi, odgođeno je za neki drugi datum, kada se ova novonastala situacija smiri.

Milica u Posusju

Druge noći, u subotu (08.02) atraktivna Leskovčanka, oduševila je publiku u Posušju, na nastupu u prepunoj diskoteci „Gaudeamus“. Pevačicin izlazak na binu, izazvao je buru oduševljenja, tako da je atmosfera priključala nakon prve otpevane pesme. Žurka u krcato punoj diskoteci, trajala je do dva sata noću, kada je pevačica ispraćena gromoglasnim aplauzima prezadovoljne publike.

Čitaj još  Maca napravila haos u beogradskom klubu (FOTO)

izvor: VIPStars

Leave a Reply