Ispomoc u kuhinji - ispovesti

ISPOVESTI: Ja mlada, a gazda koristi priliku da svašta radi

Zovem se Ivona imam 25g i ispričati ću vam priču o svome novom poslu i Gazdi. Poslije završene srednje škole radila sam na par mjesta da bi na kraju završila u jednom restoranu na kraju grada. Radila sam u kuhinji kao ispomoć. Radilo se dugo i naporno ali nije mi smetalo.
Gazda je imao 44g bio je strog ali pravedan i sve je bilo ok. Ali k Gazda imao jednu manu. Volio je da nekad radnicu uhvati za guzu.
Iz toga je razloga često gubio radnike. Jednoga dana kada je prolazio po kuhinji došla sam i ja na red. Iznenada me uštipnuo za guzu i prošao dalje. U tome sam trenu svašta pomislila čak i da odmah napustim ali sam se suzdržala. I tako iz dana u dan me hvatao za gu*u i pomalo sam već ohladila i nije mi smetalo čak što više očekivala sam to.

Ponekad kada bi prolazio ja bih se kao slučajno nagnula naprijed i izbacila gu*u a on bi me jako stisnuo za g*z u prolazu i nastavio dalje. Počela sam se oblačiti malo zavodnije već sam osjećala kako bi moja pi** voljela biti popunita iako je bio dosta stariji od mene.




Jednoga dana poslje napornog radnog ostala sam u kuhinji još da sve očistim i obrišem. Bila sam jako znojna i prljava. Dok sam prala tanjure uhvatio me za gu*icu i jako stisnu. Odmah sam znala da je on. Ali ovi je puta bilo drugacije jer je svoju ruku pritisno između mojih nogu skroz do pi** koja je bila vlaž*a i smrdljiva od znoja ali to mu nije smetalo. Ostala sam ukočena ali se nisam bunila.
Okrenuo me prema sebi i ruku zavukao u moje uske taice i svoj prst zabio u moju usku pi*u.

A drugom rukom me pritisnuo uz sebe i svoj stari jezik zabio meni u usta. Osjećala sam se bespomoćno ali i jako napaljeno. Počela sam osjećati kako se njegov **rac lagano diže jer sam bila skroz priljubita uz njega. Nisam mogla izdržati morala sam ga uhvatiti preko hlača. Kada je osjetio moju malu ruku odmah je postao skroz tvrd. Odkopčala sam mu hlače i jednom rukom izvadila k**ac iz hlača.
Uplašila sam se jer bio je veći od moja oba dlana. Do sada nisam imala toliki. Počela sam ga dr*ati a on je izvadio ruku iz mojih gačica i pritisno me na koljena. Odmah sam znala što hoće. Otvorila sam usta koliko sam mogla a on ga je lagano gurnuo. Jedva je stao do pola a već sam se počela gušiti. Uhvatila sam ga sa obje ruke i počela lizati i stavljati u usta.Kada sam ga skroz pokvasila moja slina se cijedila niz njega.




Tada me podigao okrenuo i nageo na mokro suđe i naglo povukao dole moje uske taice. Bojala sam se kada je skinuo dole i moje tangice koje su bile skroz mokre od moje vlažne pice. Krenuo je da ga stavlja a moja ru**ca se jedva mogla toliko raširiti. Bolilo me ali on nije stao nego ga je grnuo jako do kraja. Osjetila sam ga skroz u sebi i mislila sam da će me poderati. Stenjala sam i jukala a on me nabijao sve jače i jače. Počeo me čupati za kosu i još jače nabijati. Tada sam osjetila kako sv**ava u mene. Kada je napunio moju picu bila sam kao poderana jedva sam stojala a iz mene je kapala njegova vruća sp**ma. Još me jednom opalio po g**i i otišao. Ja sam ostala da završim sa poslom. I tako je nastavio dolaziti skoro svaki dan da me p**ebe. Još sam dugo osjećala njegovu sp**mu u sebi i po sebi.

Čitaj još  Nikolijina ispovest: S razlogom smo Relja i ja krili našu vezu!

Ispovesti i druge priče čitajte ovde

One comment

Leave a Reply