Goca ne želi da vidi Ivana?!

Iako je Marinković o svojoj bivšoj ženi pričao dobro i tvrdio da odlično funkcionišu otkako su razvedeni, čini se da pevačica ne misli kao tako.

Goca Trzan

U ponedeljak je, kao što već znate, održano finale Farme, a Ivan Marinković, najpoznatiji bivši muž u Srbiji ostao je do poslednjeg dana i zauzeo visoko šesto mesto.

Iako je ušao kao “autsajder” i niko mu nije davao šanse za uspeh, bivši suprug Goce Tržan ipak je osvojio simpatije i glasove publike. I premda je on o svojoj bivšoj ženi pričao dobro i tvrdio da odlično funkcionišu otkako su razvedeni, čini se da pevačica ne misli kao on.

Naime, pevačica se oglasila na putem društvene mreže Tviter sa posebnom željom.

– Bože, učini mi uslugu i produži Farmu na pet godina – napisala je ona, očigledno aludirajući na to da ne želi da vidi bivšeg supruga i oca njene ćerkice Lene.

Čitaj još  Milica Todorović: Najlepše noge estrade

Goca Trzan tviter

izvor: Kurir

Leave a Reply